Yeni Gelin 14.Bölüm Fragmanı

Yeni Gelin 14.Bölüm Fragmanı izle, Yeni Gelin dizisinin 10 haziran 2017 cumartesi akşamı saat 20:00’da SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan  Yeni Gelin 14.Bölüm izlemeniz için sitemizde hazırdır.Yeni Gelin son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz

.

Yeni Gelin İstanbul’da büyüyen Bella ile Hazar’ın aşkının büyük mücadelesini anlatıyor. Bu mücadelenin özü Hazar ve Bella’nın aşkıdır.
Bella’nın iyi eğitimli annesi’nin sayesinde her türlü aktiviteyle yetişen bir kızdır. Hazar ise bütün zorluklara karşı çıkan Yiğit, mert kişiliğe sahip olan bir delikanlıdır. Hazar ile Bella tesadüf bir şekilde karşılaşırlar. Bella’nın annesi ispanyol kökenli babası ise kılıbık bir emekli büyükelçidir. Hazar’ın babası ise çok büyük bir aşiret ağasıdır ve onun 3 tane bir birinden kötü karısı vardır. Bella ise evinin sultanı olmaya çalışırken kendini birden bire Yeni Gelin olarak buldu. Bella’nın bulunduğu yer cennettir çünkü onun en büyük kaynağı hazar ve yüzünden eksik olmayan gülümsemesi olmuştur.

 
Yeni Gelin dizisinin en yeni ve en güncel fragmanlarını “fragmanbu.com” adresinden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top