Türk Malı 6.Bölüm Fragmanı

Türk Malı 6.Bölüm Fragmanı izle, Türk Malı dizisinin 9 temmuz 2017 pazar akşamı saat 20:00’da STAR TV ekranlarında yayınlanacak olan 6.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Türk Malı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Türk Malı 9 temmuz’da neler olacak? Türk Malı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

5.Bölüm Özeti:
Bakiye ve Erman Kuzu, dizinin kötü karakteri tabiri caizse cadısı Şehnaz’a karşı çocukları ve evi koruma mücadelesi vermeye devam ediyorlar. Şehnaz’ın eve gizli kamera yerleştirmiş olabileceği ihtimalini düşünen Erman Kuzu ve çocukların dadısı Bakiye; Bakiye’nin işini kaybetmemesi için mecburiyetten sevgili rolü yapmaya başlarlar.
Yan komşu çapkın Bahattin Bey, güzel ve alımlı hizmetçi Valeri’u, ağına düşürmek için çeşitli oyunlar oynamaya devam etmektedir. Bahattin karısı Şaduman’ın Ermanla sahneye çıkacağını öğrenip bunu fırsata çevirir ve karısı Şaduman sahnedeyken Valeri ve arkadaşları ile dışarda buluşur. Ancak çapkınlık peşindeyken gittiği mekan ile karısının sahne aldığı mekan aynı çıkınca Bahattin için işler epey karışır.
Şanssız yan komşular Onur ve Deren ise evlerindeki Kuzu İstilasına karşı yeni bir plan yapıyorlar ve Kuzu’ların bahçesinde drone kamera uçurarak onları gözetliyolar.

Başrölünü Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer’in paylaştığı Türk Malı dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top