Türk Malı 5.Bölüm 2.Fragmanı

Türk Malı 5.Bölüm 2.Fragmanı izle, Türk Malı dizisinin 2 temmuz 2017 pazar akşamı saat 20:00’da STAR TV ekranlarında yayınlanacak olan 5.Bölüm 2.Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Türk Malı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Türk Malı 2 temmuz’da neler olacak? Türk Malı 5.Bölüm 2.tanıtımı yayınlandı.

5. BÖLÜM ÖZETİ:
Erman Eymen’den ödünç aldığı “zengin hayatı” alışmakta çok büyük zorluklar çeker. Bir yandan yiğenleri ile uğraşır bir yandanda çocukların bakıcısı Bakiye’le uğraşmaktadır.
Eymen nikah masasında şehnaz’ı bırakıp kaçtı! Şehnaz evde her türlü hakimet sağlamak için her türlü numara çevirir. Bu durumda Bakiye ise Erman’a yakınlaşmak zorunda kalır. Şehnaz’ın babası Trabzon’dan Eymen’i görmeye gelecektir. Erman bunu duyunca sinir’den küplere biner ve evde işler karışır. Çünkü Eymen hala kayıptır. Şehnaz Erman’a bir teklifde bulunur Erman’ın Eymen yerine geçmesini ister. Erman ise çok heycanlıdır çünkü hayatında ilk defa bir rol yapacaktır. Bütün ev Eymen’in yolunu gözler. Çocukların amcası olarak Bakiye ve okul müdürü ile veli toplantısına gider.

Başrölünü Mehmet Ali Erbil ve Şafak Sezer’in paylaştığı Türk Malı dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top