Şevkat Yerimdar 7.Bölüm Fragmanı

Şevkat Yerimdar 7.Bölüm Fragmanı izle, Şevkat Yerimdar dizisinin 7 Temmuz 2017 cuma akşamı saat 20:00’da fox tv ekranlarında yayınlanacak olan 7.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Şevkat Yerimdar son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Şevkat Yerimdar 7 Temmuz’da neler olacak? Şevkat Yerimdar 7.bölüm tanıtımı yayınlandı.

6.BÖLÜM ÖZETİ:
Şevkat ile Esin’in iddalarının bitmesine son bir gün kalmıştır. Şevkat, Esin’in hiçbir işine yardım etmemektedir. Esin’in kıyafetleri aşağıya düşmüş ve ağaca takılmıştır. Esin onları Şevkat’e aldırmayı düşünür. Şevkat’de iddayı unutmayarak kıyafetleri almamıştır. Esin ise ağaca çıkarak kıyafetleri almıştır o sırada ayağı kayarak aşağıya düşmüştür ve Şevkat’e ayağım kırıldı diyerekden bir yalan söylemiştir. Bütün işlerini Şevkat’e yaptırarak ona eziyet çektirmeye çalışır. Şevkat, Esin yürüyemediği için onu kapıya kadar taşır ve o sırada Esin’in sevgilisi Bora içeri girer ve Şevkat ve Esin’i amansız bir vaziyette yakalar.

Başrölünü Özgürcan Çevik ve Başak Parlağın paylaştığı Şevkat Yerimdar dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Kaydet

Kaydet

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top