Şevkat Yerimdar 10.Bölüm Fragmanı

Şevkat Yerimdar 10.Bölüm Fragmanı izle, Şevkat Yerimdar dizisinin 28 Temmuz 2017 cuma akşamı saat 20:00’da fox tv ekranlarında yayınlanacak olan 10.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Şevkat Yerimdar son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Şevkat Yerimdar 28 Temmuz’da neler olacak? Şevkat Yerimdar 10.bölüm tanıtımı yayınlandı.

9.Bölüm Özeti:
Şevkat’e benziyen birisi Cevdet beyin dükkanına girerek hırsızlık yapar ve polis harekete geçerek Şevkat’i emniyete götürürler. Esin, babasına Şevkat’den şikayetçi olmamasını ister ve Cevdet Bey şikayetini geri alarak Şevkat’i Emniyet’den kurtarır ama Esin’in hala Şevkat’den şüpheleri vardır. Esin resim galerisini arkadaşlarının ve Şevkat’inde gücüyle açar.Şevkat ile Bora birbirlerine karşı çok sinirlilerdir. Esin ise aralarındaki bu hırçınlığı gidermek için bir karar alır. Bu karar Şevkat ile Bora’nın kapalı bir alanda araba yarışı yapmalarıdır. Yarış zamanı gelmiş Şevkat ile Bora pistdedirler. Şevkat’in tam yarış yapacağı sırada arabası arızalanır ve araba güçlükle çalışır yarışı şevkat kazanır. Bora bir anda duvara çarpar. Herkes büyük bir korkuyla Bora’nın yanına gider ama Bora’da hiçbir şey yoktur. Çünkü Bu kazayı Esin’in gözüne girmek için yapmıştır.
Sonunda güçlüklede olsa yarışı Bora kayıp ettiği için Şevkat’e arabasını verir. Esin ise bu araba mevzusuna sinirlidir.

Başrölünü Özgürcan Çevik ve Başak Parlağın paylaştığı Şevkat Yerimdar dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top