Seven Ne Yapmaz 1.Bölüm Fragmanı

Seven Ne Yapmaz 1.Bölüm Fragmanı izle, Seven Ne Yapmaz dizisini yakında SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Seven Ne Yapmaz 1.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Seven Ne Yapmaz son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.? Seven Ne Yapmaz 1.bölüm tanıtımı yayınlandı.

1.Bölüm Özeti:
Ozan Ekinsoy Türkiye’nin en büyük holding şirketinin veliahtıdır. Uçar ise yakışıklı, çapkın ve fakir bir ailenin çocuğudur. Uçar’ın babası Orhan bey, Uçar’ı yaptığı hatalarını düzeltmesi için köye gönderip hayatı öğrenmesini ister. Ozan ise saflığıyla, güzeliğiyle, ter temiz kalbi ile hayat bulmuş Nazlı ile karşılaşır. Nazlı, ailesini geçindirmeye çalışan bir ev kızıdır. Ozan ise bu özeliklerinden dolayı Nazlı’ya birden aşık oluvermiştir. Nazlı ise Ozan’a karşı boş değildir. Ozan’da bunun farkındadır. Nazlı ile Ozan bir süre sonra güzel vakit geçirmeye başlamışlardır. Bölgenin en iyi dedikodu yapan kadını Hatice teyze, Nazlı ve Ozan’ı bir yanlış anlama sonucu yakalar. Nazlı ile Ozan herkesin diline düşmüştür ve aralarında hiç evlenme kararı geçmezken birden evlenme kararı almışlardır. Ozan bu duruma çok şaşırıp İstanbul’dan gelen ani bir telefon üzerine birden yola çıkması gerekir. Ozan, nikah masasında Nazlı’yı bırakıır ve birden İstanbul’a gider. Nazlı, Ozan’ın gittiğini fark edince çok üzülür. Ancak, Ozan’ın yanına bunu bırakmayacaktır. Ozan ise intikamını almak için İstanbul’a gitmiştir. Nazlı’ da Ozan’a karşı ayrı bir intikam almak için çok değişik yollara başvurmuştur. Bu yolları eğer Ozan’a uygularsa Ozan için çok kötü olacaktır. Ozan, babası ve kardeşi Arzu’yu hayatından çıkarmıştı. Arzu ve babasının başı çok sıkıştığı için tekrar yardımına koşmuştur. Ozan, herşey bitti derken ama şunuda bilmeli ki herşey yeniden başlayacaktır.

Başrölünü Yusuf Çim ve Seren Şirince’nin paylaştığı Seven Ne Yapmaz dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top