Seni Kimler Aldı 9.Bölüm Fragmanı

Seni Kimler Aldı 9.Bölüm Fragmanı izle, Seni Kimler Aldı dizisinin 2 Temmuz 2017 pazar akşamı saat 21:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan 9.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Seni Kimler Aldı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Seni Kimler Aldı  Temmuz’da neler olacak?Seni Kimler Aldı 9.bölüm tanıtımı yayınlandı.

8.BÖLÜM ÖZETİ:
Bütün oklar Ceren’e doğru yönelimştir. Aynur’un bütün herşeyden şüpheleri vardır. Ceren ise bu şüphelerden faydalanarak akılara zarar planlarını uygulamaya koyar. Talat ve Barış’ın sırrını Cahide herkese anatır. Ceren ile Talat’a beklenmedik bir hamle ile çok zarar görür. Ceren ise pes etmemiştir. Suat’ın kışkırtarak savaş gibi büyük bir hamle oynatır. Cahide ile Gülümser’in arası açılmıştır. Cahide Gülümser’i sıkıştırarak büyük bir hamle yapmıştır. Bu tartışmalardan sonra Banu’nun cesedini ne olacak diyerek üzülürler

Başrölünü Duygu Yetiş ve Yiğit Kirazcı paylaştığı Seni Kimler Aldı dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top