Seni Kimler Aldı 10.Bölüm Final Fragmanı

Seni Kimler Aldı 10.Bölüm Fragmanı izle, Seni Kimler Aldı dizisinin 9 Temmuz 2017 pazar akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan 10.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Seni Kimler Aldı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Seni Kimler Aldı 9 Temmuz’da neler olacak? Seni Kimler Aldı 10.bölüm tanıtımı yayınlandı.

9.Bölüm Özeti:
Suat, Barış’ın kendi oğlu olmadığını öğrenerek tüm sinirini Cahide’den çıkartır. Bu sırrı yıllardan bu yana saklayan Cahide, panik ve heyecana kapılır. Bu sırada Talat’dan kendisine yardım etmesini isteyen Cahide, bu olaydan hiçbir zarar almadan sıyrılmaya çalışmaktadır. Suat, büyük bir travma geçirerek Barış’a bütün olayları ayrıntısıyla anlatmıştır.
Ailesi ve Dünya’sı yıkılmış hissine kapılan Barış, bütün ailesinin ne kadar yalancı olduğunu öğrenmiştir. Bu olaylardan sonra yinede Zehra’dan vazgeçmeyen Barış, Zehra’ya dönme kararı alır.
Ceren, Suat’ın ve ailesinin gözünden gitgide düşmüştür.Yine Ceren yaptıklarını yapar ve planlarını uygulamaya geçirir. Volkan ile Barış’ı ortadan kaldırma kararıyla tuzaklarını hazırlar.Beklenmedik bir sonuçla karşılaşan. Ceren, Volkan’ı kovmuştur. Barış, ölüme gitgide yaklaşmış ve Ceren’de Barış’ın izinden gitmektedir. Sizce Barış bu durumlardan kurtarılacak mı?

Başrölünü Duygu Yetiş ve Yiğit Kirazcı paylaştığı Seni Kimler Aldı dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top