Rüya 5.Bölüm Fragmanı

Rüya 5.Bölüm Fragmanı izle, Rüya dizisini 15 Ağustos 2017 Salı akşamı saat 20.00’da SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Rüya 5.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Rüya son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.? Rüya 15 Ağustos’da neler yaşanacak? Rüya 5.bölüm tanıtımı yayınlandı.

4.Bölüm Özeti:
Faysal, Selam’iye güvendiği için Elif’i ona teslim etmiştir. Elif o büyük vicdan azabı ile evinin yolunu tutar. Ruhşan ile Cihan arasındaki kavga giderek artmaktadır. Faysal, Elif’i kaçırır bu durumdan haberi olan Alaz; İnan’a herşeyi anlatır. İnan ilk başlarda kabullenmez ama emin olmak için Faysal’ın ağzından laf almaya çalışır. İnan, Faysal’ın nerede olduğunu öğrenecek mi?
Cemre ile İpeğin arasında giden güzel arkadaşlık ilişkisi İpeğin, Cemre büyük oyuynlar oynamasıyla son bulur. Herşey olup biterken Bulut ile Elif’in nikah hayalleri suyamı düşecek ?

Başrölünü Hazal Filiz Küçükköse ve Ceyhun Mengiroğlu’nun paylaştığı Rüya dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top