Rüya 4.Bölüm Fragmanı

Rüya 4.Bölüm Fragmanı izle, Rüya dizisini 8 Ağustos 2017 Salı akşamı saat 20.00’da SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Rüya 4.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Rüya son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.? Rüya 8 Ağustos’da neler yaşanacak? Rüya 4.bölüm tanıtımı yayınlandı.

3.Bölüm Özeti:
Bulut’ Elif’e evlenme teklifi etmiştir Elif ise kabul ederek Bulut’la evlilik hayallerine kapılır.
Elif, Giray’ların evlenme teklifine soğuk bakacağını düşünerek Bulut’un yanından ayrılmaz. Bulut ise ailesi izin vermez ise aliesini karşısına alacaktır. Ancak bir şartları vardır bu şart ise evlenme teklifini ardalı ailesinin haberi olmayacaktır. Elif ile yıldız gelinlik seçerken Cemre’ye yakalanır Cemre ise hala olayın şokundadır.
Cihan, Nuran’ın ölümünden sonra çok sarsılır. Alaz’a babalık görevi yapmak, sahip çıkmak ve koruyup kollamak ister Alaz’ın kiini hiç dinmez ve babasına herşeye rağmen yok çeker. Selma ise Cihan’a yapacağı şantajı planlar eğer bu şantaj yolunda giderse Cihan’ın hayatı mahf olacaktır.
Faysal, Gülendam ile Giray’ların holding’ine giderek Ruhşana teklif sunarlar. Bu teklife Ruhşan şok olur. Bulut ile Elif’i ayırmaya çalışırlar ve Bulut bu duruma çok sinirlenir ve babasına herşeye rağmen yok çeker.
Selami ise kendini toparlamak için İsa ile İnan’a gözdağı verir. Faysal ise bu durumdan ailesini korumak için bu evliliği bitirmek Gülendam ile plan yapar ve bu plan nikah günü gerçekleşecektir. Elif ile Bulut’u düğün günü çok büyük süpriz beklemektedir.

Başrölünü Hazal Filiz Küçükköse ve Ceyhun Mengiroğlu’nun paylaştığı Rüya dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top