Meryem 4.Bölüm Fragmanı

Meryem 4.Bölüm Fragmanı izle, Meryem dizisi 23 Ağustos 2017 Çarşamba akşamı saat 20:00’da KANAL D ekranlarında yayınlanacak olan Meryem 4.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Meryem son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Meryem 23 Ağustos’da neler olacak? Meryem 4.bölüm tanıtımı yayınlandı.

3.Bölüm Özeti:
Güçlü kazanın bütün ayrıntılarıyla herşeyi öğrenmek ister. Oktay ise Meryem’i baygın halde bulur. Meryem gözlerini açtığında ilk Oktay’ı görünce çok mutlu olur. Ayrıca Meryem Savaş’dan şikayetçi olmayarak Savaş için uzaklaştırma kararı çıkartır. Savaş ise Turan’ın, Meryem’in en yakın arkadaşlarından biri olduğunu öğrenir. Savaş, Meryem’in ,Turan ile arkadaş olduğunu Meryem’den öğrenmeye çalışır. Meryem ise böyle bir şey olmadığını dile getirir. Savaş bu olaylardan sonra Meryem’i kaçırır. Oktay ise bunu duyunca sinirden küplere biner.

Başrölünü Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Meryem dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top