Meryem 1.Bölüm 2.Fragmanı

Meryem 1.Bölüm 2.Fragmanı izle, Meryem dizisi 2 Ağustos 2017 Çarşamba akşamı saat 20:00’da KANAL D ekranlarında yayınlanacak olan Meryem 1.Bölüm 2.Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Meryem son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Meryem 2 Ağustos’da neler olacak? Meryem 1.bölüm 2.tanıtımı yayınlandı.

1.Bölüm Özeti:
Savaş aşık olduğu kadını kayıp edince intikam almak ister ve Meryem’in Hayatını alt üst etmek tek planıdır. Bİr gece araba kazası yaşanır. Bu kazada intikam çok büyük alınmıştır.
Meryem, karakterli, güleryüzlü bir Bayandır . Oturduğu semtte herkes Meryem’i tanır ve çok sever. Meryem’in tek kaidesi savcı oktay ile evlemek ve hayatını sürdürmektir. Meryem’in sevgilisi kaza yapar ve bu kazayı Meryem üstlenir. Meryem’in hayatı zindan olur. Meryem suçu üstlenmesiyle katil durumuna gelir. Herkes Meryem’e katil gözüyle bakmaktadıt. Meryem ise onları takmayarak kendine temiz bir sayfa açmıştır.

Başrölünü Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Meryem dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top