Kanatsız Kuşlar 9.Bölüm Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 9.Bölüm Fragmanı izle, Kanatsız Kuşlar dizisinin 10 Ağustos 2017 perşembe akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar 9.Bölüm fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Kanatsız Kuşlar son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kanatsız Kuşlar 10 Ağustos’da neler olacak? Kanatsız Kuşlar 9.bölüm tanıtımı yayınlandı.

8.Bölüm Özeti:
Şengül, Nefise ile ilgili tüm gerçekleri biliyordur! Bu gerçeklerin ortaya çıkmasından korkan Azime, heycanlanır ve Nefise’nin hayatına kast edecek planlar yapmaya başlar. Zeynep ile Onur ise ayrı dünyaların insanı olduğu anlar ve biraz bu durum zor olsada ayrılma karaeı alırlar. Emel ise Ahmet ile Zeynep hakkında bildiği tüm gerçekleri anlatma kararı almıştır. Ahmet ise Zeynep’i kayıp etmek istemez ve Zeynep’i zor durumda bırakacak planlar ile karşısına çıkar. Nefise, Muzaffer ile evlenme kararı alır ve o sırada Emre hakkında bütün gerçekler ortaya çıkar. Bu durum Emre’yi çok yıpratır.

Başrölünü Melis Tüzüngüç ve Ümit İbrahim’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top