Kanatsız Kuşlar 8.Bölüm Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 8.Bölüm Fragmanı izle, Kanatsız Kuşlar dizisinin 3 Ağustos 2017 perşembe akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar 8.Bölüm fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Kanatsız Kuşlar son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kanatsız Kuşlar 3 Ağustos’da neler olacak? Kanatsız Kuşlar 8.bölüm tanıtımı yayınlandı.

7.Bölüm Özeti:
Tuba hamile kalmıştır. Nefise ise bu durumu öğrenince eline büyük koz geçtiğini söyler. Nefise’nin villadan gitmesini istemeyen Muzaffer ise Nefise’ye aynı zamanda teklifte bulunmuştur. Tuba ve Zerrin Tuba’nın tekrardan villaya dönmesi için yeni planlar uygulamaktadır. Emel ise Onur ile Zeynep’in sevgili olduğunu öğrenmiştir. Emel Onur ile Zeynep’i ayırmak için birçok planlar uygulamaktadır ve bu uyguladığı planlar çok tehlikelidir.
Azime ise Onur ile Zeynep’in birlikte olmasını istemez ve onlara ayrı dünyalarının insanları olduğunu söyler. Nefise ise oğlunu kurtarabilmek için her türlü fedakarlığa açıktır.

Başrölünü Melis Tüzüngüç ve Ümit İbrahim’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top