Kanatsız Kuşlar 7.Bölüm 2.Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 7.Bölüm 2.Fragmanı izle, Kanatsız Kuşlar dizisinin 27 Temmuz 2017 perşembe akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar 7.Bölüm 2.fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Kanatsız Kuşlar son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kanatsız Kuşlar 27 Temmuz’da neler olacak? Kanatsız Kuşlar 7.bölüm 2.tanıtımı yayınlandı.

6.Bölüm Özeti:
Tuba, Nefise’yi villadan uzaklaştırmak için yaptığı planlar uygulamaya geçmeye başlamıştır. Muzaffer bu sayede Nefise’ye daha çok yaklaşmaya başlamıştır. Onur ile Zeynep’in ölümle boğuşmalarının tek şüphelisi Ahmet olduğunu öğrenen Onur aklından geçirdiği plan uygulamaya koyacakmı!
Zeynep şirkette çalışma kararını kesinleştirerek iş başvurusu yapmaya gitimiştir. Zeynep bu olayda kötü durumlar yaşamıştır çünkü Onur ile Muzaffer karş karşıya gelmiştir. Her an birşey olacak diye korkan Zeynep, Onur’u alarak Muzaffer’in yanında uzaklaştırmıştır. Azime, Şengül’e Kolye verir o kolye için Azime ile Şengül tartışırlar.
Emre annesinin Muzaffer ile evlenmesine razı değildir. Emre çözüm yolu aradığı sırada başına bin türlü olay gelmiştir. Nefise ile Muzaffer bu durumda daha çok birbirletine yaklaşmışlardır.

Başrölünü Melis Tüzüngüç ve Ümit İbrahim’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top