Kanatsız Kuşlar 6.Bölüm 2.Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 6.Bölüm 2.Fragmanı izle, Kanatsız Kuşlar dizisinin 20 Temmuz 2017 perşembe akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar 6.Bölüm 2.fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Kanatsız Kuşlar son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kanatsız Kuşlar 20 Temmuz’da neler olacak? Kanatsız Kuşlar 6.bölüm 2.tanıtımı yayınlandı.

5.Bölüm Özeti:
Muzaffer, Nefise’nin teklifine ne cevap verecek! Muzaffer, Nefise’nin paniklemiş tavırlarından şüphelenir durumdadır. Muzaffer, Nefise’nin bu tavırlarından dolayı Fazıl’a Nefise’yi takip etme emri vermiştir. Azime ise Nefise’nin takip edilmemesi için Fazıl’a engel olmaya çalışmaktadır. Nefise ise kimsenin birşey bilmemesini istediği için çocuklarınıda alıp ayrı bir ev tutma kararı alır.
Emre yine rahat durmayarak yapacağını yaptı ve yeni girdiği iş yerinde başını belaya sokar ve Zeynep’ten yardım ister. Zeynep ise Onur’u çağırarak Emre’yi kurtarmaya çalışır ve o sırada Zeynep ve Onur’un başına çok kötü bir olay gelir. Tuba, Nefise’eye tuzak hazırlar. Eğer Nefiese bu tuzağa düşerse hayatına maal olacaktır.

Başrölünü Melis Tüzüngüç ve Ümit İbrahim’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top