Kanatsız Kuşlar 5.Bölüm Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 5.Bölüm Fragmanı izle, Kanatsız Kuşlar dizisinin 13 Temmuz 2017 perşembe akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar 5.Bölüm fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Kanatsız Kuşlar son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz . Kanatsız Kuşlar 13 Temmuz’da neler olacak? Kanatsız Kuşlar 5.bölüm tanıtımı yayınlandı.

4.Bölüm Özeti:
Çocuklar, annelerinin gizlediği bütün gerçekleri öğrenmiş ve harap olmuşlardır. Ahmet, Çocuklara yer bulmuştur. Ahmet’in çocuklara yer bulmasıyla Ahmet ve babasının araları açılmıştır. Nefise Hanım her ne olursa olsun çocukların yanından ayrılmamıştır. Nefise yeni bir ev tutma kararı almış ve Azime Hanım Nefise’nin villadan gitmesini istemektedir.
Muzaffer, Nefise’yi kendine bağlamak için elinden gelen bütün çabayı sarf etmektedir.
Beklenmedik bir karar alan Muzaffer’e beklenmedik bir cevap gelmiştir. Muzaffer ise bu karara çok sevinmiştir. Onur, Zeynep’i çalışması için şirkete almıştır. Bu durumu öğrenen Emel ile Zeynep çok sinirlenmişlerdir.

Başrölünü Melis Tüzüngüç ve Ümit İbrahim’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top