Kanatsız Kuşlar 4.Bölüm Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 4.Bölüm Fragmanı, Kanatsız Kuşlar dizisinin 6 Temmuz 2017 perşembe akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar 4.Bölüm fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Kanatsız Kuşlar son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kanatsız Kuşlar 6 Temmuz ’da neler olacak? Kanatsız Kuşlar 4.bölüm tanıtımı yayınlandı.

3.BÖLÜM ÖZETİ:
Bütün yaşadıklarından dolayı Aysun ve ailesi çok derinden etkilenmiştir. Ahmet ve Zeynep, Aysun’un bu yaşadıklarından dolayı yanından ayrılmazlar. Zeynep ile Onur’un ilişkisi çok ilerlemiştir. Ahmet Onur’dan nefret eder çünkü Zeynep ile Onur’un ilişkisini kıskanır. Zeynep ise Ahmet’in Onur’a zarar vereceğinden korkar.

O büyük gece heycanla beklenir! Nefise ise çoçuklarını o büyük geceye hazırlamaktadır. Tuba, Nefise’yi o büyük gecede nasıl rezil edeceğinin yolunu bulur. Tuba eğer bu planı uygularsa Nefise’nin hayatıyla oynayacaktır.

Zeynepler’in kaldığı evin yıkım kararı çıkmıştır. Geçici olarak çocukların annelerinin çalıştığı iş yerinde kalırlar. Çocukar annelerinin çalıştığı iş yeri büyük bir villadır. Çocuklar villaya girince hayatının şokunu geçirmiştir.

Başrölünü Melis Tüzüngüç ve Ümit İbrahim’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top