Kanatsız Kuşlar 10.Bölüm 2.Fragmanı

Kanatsız Kuşlar 10.Bölüm 2.Fragmanı izle, Kanatsız Kuşlar dizisinin 17 Ağustos 2017 perşembe akşamı saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanacak olan Kanatsız Kuşlar 10.Bölüm 2.fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Kanatsız Kuşlar son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kanatsız Kuşlar 17 Ağustos’da neler olacak? Kanatsız Kuşlar 10.bölüm 2.tanıtımı yayınlandı.

9.Bölüm Özeti:
Muzaffer’in arabası çalınması herkesi şok etmiştir. Arabayı kimin çadığını bilen Nefise ile Zeynep gittikçe köşeye sıkışır. Muzaffer nikah gecesi araba çalındığı için o hırsızı bulmaya karar vermiştir. Emre bütün herşeyden uzak dururken başına gelecek bütün olaylardan habersizdir. Zeynep ile Onur’un takınlaşması Zerrin’i sinirlendirir. Zerrin Onur için seçtiği gelin adayı vardır. Onur ise bu duruma sıcak bakmaz ve Zerrin’e kızar. Ahmet, Zeynep ile Onur’u evlendirmeyip evlilik günü planlar hazırlamaktadır. Nefise ise Zeynep ile Ahmet’in kararına şok edici haberler almıştır.

Başrölünü Melis Tüzüngüç ve Ümit İbrahim’in paylaştığı Kanatsız Kuşlar dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top