Kalp Atışı 8.Bölüm Fragmanı

Kalp Atışı 8.bölüm Fragmanı izle, Kalp Atışı dizisinin 18 Ağustos 2017 Cuma akşamı saat 20:00’da SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Kalp Atışı 8.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır.Kalp Atışı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kalp Atışı 18 Ağustos’da neler olacak? Kalp Atışı 8.bölüm tanıtımı yayınlandı.

7.Bölüm Özeti
Eylül’ün arkadaşı Mehmet’in geçirdiği büyük motosiklet kazasına Eylül çok üzülür. Mehmet’e, Ali Asaf müdahale ederken bir anda işi çıkar ve Mehmet’e Sinan bakmak zorunda kalır. Sinan’ın müdahele etmesi olayı çıkılmaz duruma getirir. Bahar’ın geçirdiği olaylar Bahar’ı çok sarsmıştı. Bahar birden toparlanır ve hem Ali Asaf’ın hemde hastanenin gözüne girmiştir. Eylül çalıştığı hastanede yılardır görmediği babasını görür. Babası Eylül’ü tekrar kazanmak ister. Eylül ise pek oralı olmaz. Ali Asaf sporcu bir hastasına Türkiye’de gerçekleşmeyen bir ameliyat yapar ve bu ameliyat başarılı geçer. Esma, Eylül için süpriz bir gece düzenler. Ali Asaf ise Eylül’e vermek istediği bir hediyeyi bu süpriz gecesi sayesinde verecektir.

Başrölünü Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı Kalp Atışı dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top