Kalp Atışı 7.Bölüm 2.Fragmanı

Kalp Atışı 7.bölüm 2.Fragmanı izle, Kalp Atışı dizisinin 11 Ağustos 2017 Cuma akşamı saat 20:00’da SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Kalp Atışı 7.Bölüm 2.Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır.Kalp Atışı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kalp Atışı 11 Ağustos’da neler olacak? Kalp Atışı 7.bölüm 2.tanıtımı yayınlandı.

6.Bölüm Özeti:
Eylül, Ali Asaf’dan gelecek büyük süprizi beklerken şok edecek bir telefon gelir. Arayan kişi Serdar’dıe ve bütün heryeri çözülmez bir duruma sokmuştur. Eylül telefondaki bilgileri almaya çalıştığı sırada geçmişiyle ile ilgili büyük sırlar ortaya çıkar ve Eylül, bu sırları Oğuz ile paylaşmıştır Oğuz’a ne kadar güvenmesede mecburen hatasının üstünü kapatmaya çalışacaktır. Eylül yolculuğa çıkmıştır. Eylül’ün yolculuğa çıkmasıyla kafenin yakınlarında yaşanan büyük kazaya doktor olarak ilk Ali Asaf koşmuştur. Huzurlu bir ailenin içine düştüğü bu kötü durum bir anne için çok zor kararlar alma durumunda kalacaktır. Süleyman ve Sinan, Eylül’in yaptığı hatalar yüzünden ondan kurtulmaya çalışacaktır. Bu durum Ziyanur ile ters düşmelerine neden olacaktır. Mehmet’in hayatında yeni kararlar alışı, Eylül’ü çok mutlu eder bir hale koyarken Ali Asaf’ıda tedirgin bir hale düşürmüştür. Ali Asaf, Eylül’le konuşarak büyükannesinin ölmeden önceki vasiyetlerini söylemesini ister. Eylül’in çok değer verdiği birisi trafik kazası geçirir ve Eylül yine çok sevdiği bir arkadaşını kaybetme burumunda kalır.

Başrölünü Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı Kalp Atışı dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top