Kalp Atışı 4.Bölüm 2.Fragmanı

Kalp Atışı 4.Bölüm 2.Fragmanı izle, Kalp Atışı dizisinin 21 Temmuz 2017 Cuma akşamı saat 20:00’da SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Kalp Atışı 4.Bölüm 2.Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır.Kalp Atışı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kalp Atışı 21 Temmuz’da neler olacak? Kalp Atışı 4.bölüm 2.tanıtımı yayınlandı.

Kalp Atışı 3.Bölüm Özeti:
Eylül’ün yıllar sonra doktor olarak izleyici karşısına çıkıyor ve acildeki bir hastaya akıl almaz müdahalesi herkesin dikkatini çekmiştir. Ali Asaf’ın yıllar önce Eylül’ü bırakmasının pişmanlığını yaşaması ve her fırsatta karşısına çıkması ikili arasında çekişmelere sebep olur. Hayatta kalma savaşlarının verildiği hastanede, Sinan’ın entrikalarından habersiz olan Eylül amacına ulaşır ve büyük annesinin raporlarını almayı başarır. Fakat gerçeği öğrenmek için Ali Asaf’tan yardım alması gerekmektedir. Üstelik tek sorun da bu değildir karşısına çıkacak olan zorluklarda da Ali Asaf’a ihtiyacı vardır.

Başrölünü Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı Kalp Atışı dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top