Kalp Atışı 2.Bölüm 2.Fragmanı

Kalp Atışı 2.Bölüm 2.Fragmanı izle, Kalp Atışı dizisinin 7 Temmuz 2017 Cuma akşamı saat 20:00’da SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Kalp Atışı 2.Bölüm 2.Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır.Kalp Atışı son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Kalp Atışı 7 Temmuz’da neler olacak? Kalp Atışı 2.bölüm 2.tanıtımı yayınlandı.

1.BÖLÜM ÖZETİ:
Eylül; genç bir beyin cerrahı Eylül’ün çalıştığı hastanenin acilini bir grup basarak grup iyi bir dayak yemiştir. O sırada bize hikayesini anlatır. Eylül çok asi ve öğretmenlerin dönüp bakmadığı bir kızdır. Babası ise bu durumda Eylül’ü okuldan alarak, döverek yoluna koyacağını sanar ama olmamıştır. Eylül’ün babaannesi Marmaris’de küçük ve şirin bir pansiyonu vardır. Eylül Marmaris’e yani babaannesinin yanına giderek orda bir doktorla Ali Asaf Denizoğlu ile tanışmış Ali Asaf Denizoğlu doktordur, kendi mesleğini yapmayarak İstanbul Taşra’da öğretmenlik yaparak geçimini sağlar. Ali Asaf Denizoğlu Eylül’ü doktor yapmayı kafasına koyar ve Ali Asaf Eylül’ü doktor yapar. Yıllar sonra tekrardan Ali Asaf, Eylül’e şöyle bir şey söyler; tekrardan yıllar sonra doktor olarak karşılaşacağız demiştir ve buda olmuştur.

Başrölünü Öykü Karayel ve Gökhan Alkan’ın paylaştığı Kalp Atışı dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top