Kalbimdeki Deniz 34.Bölüm 2.Fragmanı

Kalbimdeki Deniz 34.Bölüm 2.Fragmanı izle, Kalbimdeki Deniz  dizisinin 17 haziran 2017 cumartesi akşamı saat 20:00’da FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan 34.Bölüm 2.Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Kalbimdeki Deniz  son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

ÖZET:
Deniz kızına Mirat’la aralarında bir ilişki olduğunu ve evlenme kararı aldığını söyledi. Bunu söylemesiyle evin düzeni alt üst olur. Ece ise bu ilişkiyi istemez. Buna engel olmak için herşeyi yapmaya karar vermiştir. Şebnem ise Alihan’ı durdurmaya çalışır Alihan düşünmeden davranış sergiler. Ece evlenme kararını annesinede söyler Hülya ise Nejatı kayıp etmek istemez. Hülya Nejat ile Emine’nin arasını bozmak için oyun oynar. Şirzat Civan’ı takip ederek Diyarla konuştuğunu fark eder ve silah’ı ile etrafa ateş açar. Turgut nikah tazeleme kararı alır. Fiki’ye eski konuları hatırlar ve çok sarsılır. Mirat’la Deniz aşklarını düşünürler. Deniz Mirat’ın evlenme teklifini kabul eder.


Kalbimdeki Deniz dizisinin son bölüm fragman ve özetlerini “fragmanbu.com” farkıyla ilk bizde ayrıcalığı ile takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top