Deli Gönül 6.Bölüm Fragmanı

Deli Gönül 6.Bölüm Fragmanı izle, Deli Gönül dizisinin 7 Ağustos 2017 Pazartesi akşamı saat 20:00’da FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Deli Gönül 6.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Deli Gönül son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Deli Gönül 7 Ağustos’da neler olacak? Deli Gönül 6.bölüm tanıtımı yayınlandı.

5.Bölüm Özeti:
Fatmanur, Ahmet’in zamansız geldiğinden hiçbir şey yapamaz. Ama Fatmur bu konuşmayı yapma konusunda kesin kararlıdır. Başına geleceklerden haberi olmayıp Kadir’in verdiği kararları araştırmaya başlar. Kadir sevdiği kadının kendine bir yönden uzak olması çok ağına gider ve bundan dolayı Şükran’a okuldan ayrılmak için bir daha yanına gider. Türkan ise Kadir’i göndermeye hiç niyeti yoktur çünkü Kadir öğretmen işinde ve hayatında çok başarılı bir insandır.
Kadir ise okuldan çıkmama durumda bazı kararlar almıştır. Türkan, Kadir’e iyi davranarak birden şok bir haraket yapacaktır. Şükran eğer bu haraketi gerçekleştirirse herşey çok kötü olacaktır. Ahmet ile Fatmanur’un yaptığı süpriz Şenay için çok kırıcı olmuştur fakat bunun kimse umrunda değildir. Şafak’ın Şule’ye yapcağı konuşma adeta şok etkisi yaratacaktır.

Başrölünü Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı Deli Gönül dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top