Deli Gönül 5.Bölüm 2.Fragmanı

Deli Gönül 5.Bölüm 2.Fragmanı izle, Deli Gönül dizisinin 31 temmuz 2017 Pazartesi akşamı saat 20:00’da FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan Deli Gönül 5.Bölüm 2.Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Deli Gönül son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Deli Gönül 31 temmuz’da neler olacak? Deli Gönül 5.bölüm 2.tanıtımı yayınlandı.

4.Bölüm Özeti:
Kadir çok üzgündür Kadir’i ayakta tutan tek sebep Şükran’dır. Türkan ise Sevdiği adama aşkını itiraf etmek tek sebepi vardır. Bu sebep çok tehlikeli olabilir ama Türkan bunu çoktan göze alaral işe koyulmuştur. Fatmanur, Kadir’e söyledikleri yalanı nasıl telafi edeceğini düşünür. Kadir ise Türkan’a çok sinirlidir ama ne olursa olsun Türkan’ı çok sevmektedir. Hayri ise yalanları yüzünden Nuran’ın gözünden düşmüştür. Ancak Nuran’ın bilmediği birçok yalan vardır ve Hayri bu yalanları nasıl toplayacağını düşünür.

Başrölünü Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın paylaştığı Deli Gönül dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top