Çocuklar Duymasın 5.Bölüm Fragmanı

Çocuklar Duymasın 5.Bölüm Fragmanı izle, Çocuklar Duymasın dizisi 20 Ağustos 2017 Pazar akşamı KANAL D ekranlarında yayınlanacak olan Çocuklar Duymasın 5.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır.Çocuklar Duymasın son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Çocukar Duymasın 20 Ağustos’da neler olacak? Çocuklar Duymasın 5.bölüm tanıtımı yayınlandı.

4.Bölüm Özeti:
Haluk’un aldığı kuzu etini Meltem sokak hayvanlarına çok acıdığı için onlara vermiştir. Haluk’un canı kuzu eti ister ve bu eti arkadaşlarıyla ve komşularıyla yemek isteyen Haluk, bütün herkesi eve çağırır ve Meltem’ide önemli bir toplantısından alıkoyar. Hava durumu aşırı bir şekilde yağacak yağmur uyarısı vermektedir. Meltem ile Haluk ise sokakta kalan insanlara yardım etmeyi düşünürler. Tuna ile Gönül ise çocukların aşırı yağmur ve gök gürültüsünden korkup teog sınavında başarısız olmalarından korkmaktadır. Bodrum katta yaşayan Çaycı Hüseyin ve eşi Emine eve su basmasından kormaktadır.

Başrölünü Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ’un paylaştığı Çocuklar Duymasın dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top