Cesur Ve Güzel 32.Bölüm Fragmanı (Final)

Cesur Ve Güzel 32.Bölüm Fragmanı izle, Cesur Ve Güzel dizisinin 22 haziran 2017 perşembe akşamı saat 20:00’da STAR TV ekranlarında yayınlanacak olan Cesur Ve Güzel 32.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Cesur Ve Güzel son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Cesur Ve Güzel 22 haziran’da neler olacak? Cesur Ve Güzel 32.bölüm tanıtımı yayınlandı.

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR:
Korludağ çiftliğinde çıkan rüzgar tüm sırları ortaya dökmüştür. Bu rüzgar herkesi bir yana savurmuştur. Sühan ile Cesur ise hayallerine kavuşmuştur. İkisi o anın mutluğunu yaşarken başına gelen olaylardan haberi yoktur. Rüzgar yine sert bir şekilde esmeye başlamıştır. Rüzgar’ın etkisi çiftlikte kendini göstermiştir. Tahsin Korludağ ise geçmişiyle yüzleşmiştir. Ettiği itiraflar herkesi şok etmiştir. Yaşadığı haksızlığı Cahide Hanım hiç kimseye sızdırmamıştır. Sühan ve Cesur büyük bir mutlulukla eve dönerler. Rıza’nın hayatta olduğunu öğrenirler. Cesur ve Sühan’in mutluluğu Rıza’nın öfkesini besler. Cesur ise düşmanıyla hesaplaşma kararı alır…

Başrölünü Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuğba Büyüküstün paylaştığı Cesur ve Güzel dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top