Ateşböceği 3.Bölüm Fragmanı

Ateşböceği 3.Bölüm Fragmanı izle, Ateşböceği dizisinin 13 Temmuz 2017 perşembe akşamı STAR TV ekranlarında yayınlanacak olan Ateşböceği 3.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır. Ateşböceği son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Ateşböceği 13 Temmuz’da neler olacak? Ateşböceği 3.bölüm tanıtımı yayınlandı.

3.Bölüm Özeti:
Barış Bey, Aslı’nın taksi şöförlüğü yaparak ailesini geçindirmeye çalıştığını öğrenerek, Aslı’ya bir iş teklifinde bulunmuştur. Barış Bey’in Şöförü işi bırakmıştır. Barış Bey ise Aslı’nın nasıl biri olduğunu bildiği için Aslı’ya iş teklifinde bulunur. Aslı bu iş teklifini ailesi için onaylamıştır.
Aslı, Barış Bey’den çok utanmaktır. Aslı, Barış Bey’den kaçarak geçimini elde etmeye çalışır. Aslı’nın, kardeşi Sultan’a araba çarparak ölmüştür. Aslı ise Barış Bey’e Sultanın katilini bulmasını ister. Çünkü Barış Bey çok güçlü bir avukkatdır. Barış Bey Sultan’a çarpan araba arkadaşı olunca şok içinde kalmıştır. Barış Bey, Aslı’ya aşkını ilan etmiştir ve aralarında güzel bir ilişki başlamış bulunmaktadır.

Başrölünü Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz’in paylaştığı Ateşböceği dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top