Adı Efsane 24.Bölüm Fragmanı

Adı Efsane 24.Bölüm Fragmanı izle, Adı Efsane dizisi 24 Temmuz Salı 2017 akşamı KANAL D ekranlarında yayınlanacak olan Ve Adı Efsane 24.Bölüm Fragmanı izlemeniz için sitemizde hazırdır.Adı Efsane son bölüm fragmanını kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Adı Efsane 24 Temmuz’da neler olacak? Adı Efsane 24.bölüm tanıtımı yayınlandı.

23.Bölüm Özeti:
Ekip Sinan’ın mahalleye gelmesiye huzur,mutluluk bulmuşlardır. Seyfi yüzünden eve gelen icra Hakan’ı çok yıpratır. Artık parasızlık yüzünden çok sıkışan Ali ile Sado kendilerine iş arayışına başlamışlardır. Sinan’ın geçmişi gün yüzün’e çıkınca herkes huzursuz olmuştur ve bütün dengeler değişmiştir. Reyhan ise babasından kalan evi satışa çıkardı ve alıcı çıkmıştır. Alıcılar Reyhan’ın başına bela olurlar. Hakan ile Ozan ise bu alıcılara müdahale ederler. Hakan ve Ozan’ın müdahale etmesi işi çok büyük boytulara götürür.

Başrölünü Erdal Beşikçioğlu ve Gökçe Bahadır’ın paylaştığı Adı Efsane dizisi yeni bölüm fragmanı ve özetlerini güncel olarak buradan takip edebilirsiniz.

Yorumunu Paylaşabilirsin

To Top